Esencje kwiatowe czakr dostępne w naszej ofercie

Wiedza na temat czakr uznawana jest za podstawę medycyny hinduskiej. Są one ośrodkami energetycznymi ciała ludzkiego. Medycyna zachodnia odrzuca je, bowiem nie znalazła dowodu na ich istnienie. To samo mówiono jednak kiedyś o promieniach rentgenowskich. Jeżeli zaakceptujemy ideę istnienia ośrodków energetycznych, znajdziemy nowe sposoby leczenia przy użyciu oferowanych przez nas esencji kwiatowych.

W ciele istnieje 7 czakr. Niektórzy autorzy wymieniają ich jeszcze więcej, ale tutaj skupimy się na tych głównych siedmiu. Czakry można pojmować jako swoiste lejki zbierające energię z otoczenia. Jeżeli taki lejek pozostaje zamknięty, rezultatem tego jest brak energii i negatywne objawy w naszym ciele, duszy i emocjach.

Każda czakra ma swoją definicję i funkcje. Wiedza na temat roli konkretnej czakry może być niezwykle przydatna podczas stawiania diagnozy i leczenia. Braki energetyczne w danych czakrach sprawiają, że pojawiają się powiązane z nimi symptomy, co można zdiagnozować, a następnie użyć odpowiedniej esencji.

Na podstawie tekstu producenta.

.czakry


Tagi: ,

Skomentuj

*

Current day month ye@r *

Herbalyes