Hoodia gordonii

Niedługo wprowadzimy dwa nowe produkty na odchudzanie: tabletki oraz spray z kaktusa o nazwie Hoodia gordonii. Hoodia rośnie w Południowej Afryce i tradycyjnie była używana przez Buszmenów zwanych San, w czasie polowań.Przez kilka dni mogli polować nie jedząc i spożywając małą ilość wody, bez utraty wydolności fizycznej i psychicznej.
Hoodia gordonii zawiera glikozyd steroidowy zwany P57 działający na ośrodek w mózgu zwany podwzgórzem. Efekt jest taki, że naturalnie czujemy się nasyceni i nie mamy ochoty zbyt dużo jeść. Jest to naturalny środek i nie powoduję skutków ubocznych. Chemiczne środki z pewnością zrobią „kostkę z brzuszka” w dwa miesiące, ale trzeba pamiętać, że nerek i wątroby nie można kupić na allegro w promocyjnej oczywiście cenie.
Będą dostępne dwa preparaty w tabletkach oraz sprayu. Ten ostatni to coś na kształt ostatniej deski ratunku przed zjedzeniem ciacha, które akurat mignęło jak przechodziłeś koło cukierni. Zamiast szybko tam wparować i dokonać zakupu można użyć sprayu i dalej trzymać się planu wyjścia na plażę w nienagannej sylwetce w lato.

Dziko rosnąca Hoodia gordonii w Afryce.


Tagi: ,

2 komentarzy do “Hoodia gordonii”

  1. hoodia napisał/a:

    hoodia jest the best ! Sorry za tak prostacką wypowiedź, ale od dwóch dni jestem pod ogromnym wrażeniem tego kaktusa a właściwie jednego suplementu z hoodią – albo faktycznie pożegnałam się z wilczym głodem, albo to autosugestia. Jak by nie było to, sądząc po reakcji mojego ciała, to działa więc kaktusik polecam! :-)

  2. Herbalyes napisał/a:

    Witam. Oczywiście Hoodia jest the Best. Mieliśmy mieć taki spray pod język tak zwana szybka pomoc na głód. Przechodząc koło ciastkarni kilka psiknięć pod język i głód mija :) Niestety nasza przygoda z Hoodią skończyła się tym, że cały towar cło odesłało do RPA. Hoodia jest w EU nielegalna. Wiadomo przemysł farmaceutyczny za dużo zarabia na tym żeby mogli to puścić. Hoodia to jakby naturalna amfa. Używają Hoodię w Afryce od zawsze szczególnie w czasie polowań. Zwiększa wytrzymałość itd. Hoodia to świetna sprawa i życzę osiągnięcia celu :)

Skomentuj

*

Current day month ye@r *

Herbalyes